مهمترین خبرهای منتشر شده توسط دوستانتان

خبر و لینکی که توسط چند نفر ارزش به اشتراک گذاری داشته باشد و بخصوص اینکه اگر آن چند نفر از دوستان شما باشند، احتمالا ارزش مشاهده را دارد، بنابراین ایده برترین لینک‌های به اشتراک گذاشته شده توسط دوستانتان یک ایده خوب اما جدید و بکر نیست.

اما برنامه Nuzzel اینکار را به بهترین شکل انجام داده و کافیست با حساب کاربری توییتر خود در این برنامه وارد شوید تا بتوانید به محبوبترین لینک‌ها و خبرها در بین دوستانتان دسترسی داشته باشید. کار با برنامه بسیار ساده است و برای دو پلتفرم iOS و اندروید می‌توانید از آن استفاده کنید.

nuzzel-ios

امکانات خوبی نظیر تعیین زمان مشخص، مشاهده برترین لینک‌های دوستانِ دوستانتان، اخباری که ممکن است ندیده باشید، قابلیت دنبال کردن موضوعات خاص به همراه برخی دیگر، از قابلیت‌های این برنامه خوب است.

پیشنهاد اول: با مراجعه به قسمت تنظیمات و وارد کردن آدرس ایمیلتان می‌توانید در ساعت مشخصی در هر روز یک ایمیل از این لینک‌های مربوط به خودتان را دریافت کنید (یک خبرنامه روزانه اختصاصی برای خودتان).

پیشنهاد دوم: توییتر از بار محتوایی بسیار بالایی برخوردار هست. کافیست در موضوع مورد علاقه خودتان افراد متخصص و مرتبط را دنبال کنید. حالا بوسیله همین برنامه می‌توانید به بهترین لینک‌های موضوع مورد علاقه‌تان دسترسی داشته باشید.

Comments are closed.