هفته نامه طراحی وب فارسی

وقتی امیرعباس 8 ماه پیش در مورد “لزوم وجود شبکه‌ی مطالب طراحی و برنامه‌نویسی” مطلبی نوشت من هم باهاش موافق بودم که وجود یک مرجع برای بازنشر مطالب خوب در یک حوزه مشخص می تونه تاثیر خوبی بر زیاد شدن مطالب مفید در اون حوزه بشه.

شخصی را در نظر بگیرید که در حوزه خاصی دارای دانش مناسبی است و تصمیم دارد این دانش را در اختیار دیگران قرار دهد. اما وقتی وبلاگی ایجاد می کند و مطلبی را که زمان زیادی صرف آن کرده در دسترس عموم قرار می ده با بازدید اندکی مواجه می شه. همین امر به مرور می تونه انگیزه نوشتن را از بین ببرد.

به نظر من مطلب خوب باید خوانده و به اشتراک گذاشته شود. این یک تشکر عالی از نویسنده آن مقاله از سمت خواننده می تواند باشد.

با همین موضوع و هدف “هفته نامه طراحی وب فارسی” برای انتشار بهترین لینک های فارسی در حوزه طراحی وب شکل گرفت که در این آدرس می توانید آن را مشاهده کنید.

ui-toread

برای این کار ما هر هفته بهترین لینک های این حوزه را جمع آوری کرده و در آخر هفته (پنج شنبه) لیست آن ها را منتشر می کنیم (بطور نمونه هفته اول را مشاهده کنید). همچنین برای دسترسی ساده تر آن ها علاوه بر نمایش بر روی سایت بوسیله RSS ، Email و البته توییتر نیز ارسال می کنیم.

ما سعی کردیم این پروژه را در ساده ترین حالتش شروع کنیم و اگر بخواهیم تغییراتی در آن دهیم در طول زمان این کار را انجام دهیم و خوشحال خواهیم شد که شما نیز در این راه به ما کمک کنید.

به همین منظور کل پروژه را بر روی Github به صورت اپن سورس قرار داده ایم.

پیشنهاد لینک، انتقادات و پیشنهادات، کمک به توسعه پروژه و به اشتراک گذاری آن کمک های بسیار مهمی هست که شما می توانید به ما کنید.

+ پیشنهاد لینک برای هفته نامه
+ درباره هفته نامه