افزایش رتبه در گوگل را به شکل عملی یاد بگیرید

داستان چیه؟

گروه ایران سئو با مدیریت مهدی رودکی سال‌هاست که در زمینه سئو ( SEO ) یا همون افزایش رتبه در موتورهای جستجو کار می‌کنه. چند وقتی هست که تصمیم به برگزاری مسابقه ذربین طلایی به شیوه‌ای جدید و سمینار تخصصی سئو دارند. توضیحات بیشتر رو بهتره در لینک‌های پایین بخونید:

+ نشست خبری مسابقه سئو برگزار شد

+ شرایط دریافت جایزه ذره بین طلایی اعلام شد

+ خدمات پاک سئو چیست؟

+ دومین نشست خبری جایزه ذره بین طلایی برگزار شد

همچنین می‌توانید با مراجعه به اینجا اطلاعات تکمیلی در مورد این سمینار و مسابقه را مشاهده کنید.

اما اگر حوصله زیادی ندارید به طور خلاصه ماجرا از این قراره:

یه مسابقه‌ای هست در گروه‌های سه نفری که به شکل عملی روی افزایش رتبه وب سایت کار می‌کنند و در طی سه ماه روندی آموزشی و اجرایی طی می‌شه تا شرکت کنندگان در اون به سطح مهارت مناسبی در این زمینه دست پیدا کنند و در آخر نیز به نفرات و گروه‌های برتر جوایزی اهدا می‌شود.

وضعیت بازار چطوریاست؟

اگر شما در زمینه وب فعالیت می‌کنید مطمئنا در جریان هستید که طی سالیان اخیر این مبحث در ایران از گسترش بسیار بالایی برخوردار بوده است و همچنین رشد مناسبی را با توجه به فرآیندی که پیش بینی می‌شه در آینده خواهد داشت.

مثلا چندین فروشگاه کتاب به صورت آنلاین بیش از ۸۰٪ فروششون از طریق موتورهای جستجو هست و شرکت‌های زیادی نیز وجود دارند که درآمدهای مناسبی از همین طریق ایجاد کردند٬ بطور مثال شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنتی٬ شرکت‌های صادر کننده٬ وب سایت‌های درج آگهی٬ گروه‌های خبری و…

بررسی ما در شرکت رهنمون برای بخش درخواست‌های خدمات بالا بردن رتبه در گوگل٬ نسبت به سال گذشته افزایش ۳۰۰٪ را نشان می‌دهد.

چی گیرم میاد؟

بعد از سه ماه کار عملی شما دانش مناسبی برای بالا بردن رتبه در موتورهای جستجو دارید و با استانداردها و بسیاری از ترفندهای آن آشنا شدید و حتی می‌توانید در این زمینه به کسب درآمد بپردازید. البته این دانش نیازمند یادگیری مداوم است و این دوره می‌تواند دانش کنونی شما را ارتقاع داده و اگر تازه کار هستید شما را تا جای مناسبی جلو ببرد.

به صرفه هست؟

مبلغی که برای این دوره ۳ ماهه مشخص شده٬ ۲۰۰ هزار تومان است که حداقل هزینه دریافتی برای پروژه‌های افزایش رتبه در گوگل٬ بالاتر از این مبلغ است. بنابراین می‌توانید با یک سرمایه گذاری مناسب دانشی را به دست بیاورید و بوسیله آن به کسب درآمد بپردازید و همچنین رزومه کاری خود را نیز تقویت کنید و اگر دارای وب سایتی نیز هستید با صرفه جویی بسیار مناسب در هزینه٬ کارهای افزایش رتبه در موتورهای جستجو را خودتان انجام دهید.

اگر مایل به ثبت نام هستید می‌توانید تا تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۱ با مراجعه به این آدرس و پرکردن مشخصات و دیگر مراحل در این مسابقه شرکت کنید. البته توجه داشته باشید که این مسابقه برای حفظ کیفیت تعداد شرکت کنندگان در آن محدود شده است و اولویت با کسانی است که سریعتر اقدام به ثبت نام کنند.

از نظر من فرصت مناسبی هست هم برای افراد علاقه مند وهم برای شرکت‌هایی که در این حوزه فعالیت می‌کنند.

Comments are closed.