با Evernote چیزی را فراموش نکنید

دنیای فناوری و اطلاعاتی امروز باعث شده است تا روزانه با حجم زیادی اطلاعات مواجه باشیم. مطمئنا مغز انسان گنجایش این همه اطلاعات روزانه را ندارد و به همین دلیل در 2 حالت با اونها برخورد خواهیم داشت:

1- از آنها می گذریم.

2- بسیاری از آن‌ها بعد از خوانده شدن از یاد می‌روند

اینجاست که Evernote با هدفی مشخص یعنی ” بخاطر سپردن هرچیزی ” سعی دارد تا این مشکل را برطرف کند. اما چکونه؟

هر اطلاعاتی

متن، صدا، تصویر، ویدئو، فایل های اداری و هرچیزی که فکرش را بکنید می‌توان وارد Evernote کرد. بستر قدرتمند این برنامه این اجازه را به شما می‌دهد تا در کمترین زمان اطلاعات مورد نیاز خود را وارد برنامه کنید.

حتی این شرکت با ارائه سرویس skitch به شما اجازه می‌دهد تا افکار لحظه‌ای مغزتان را روی تصویر بیاورید و آنرا در اورنوت قرار دهید.

استفاده از وسایل روزانه زندگی

در دسترس بودن Evernote بر روی سیستم عامل‌های دسکتاپ، موبایل، تبلت و وب به شما اجازه ورود و دسترسی به اطلاعات را در هر لحظه می‌دهد.

دسترسی سریع به اطلاعات

سیستم دفترچه، برچسب گذاری، جستجوی قدرتمند در کنار یک محیط کاربری مناسب باعث شده تا بتوانید بین حجم زیاد اطلاعات وارد شده خود آن چیزی را که می‌خواهید به راحتی پیدا کنید.

در یک کلام می‌تونم بگم Evernote به معنای تمام یک برنامه فوق العادس با تیمی استثنایی که روزانه در حال توسعه و بهبود آن می‌باشند.

بستر خوب برنامه باعث شده است تا سرویس‌های زیادی بر روی این برنامه شروع به کار بکنند که در آینده حتما چند نمونه از آن‌ها را معرفی خواهم کرد.

البته همین بستر خوب باعث شده است تا هر شخصی بسته به نیاز خود از این برنامه استفاده کند و به همین دلیل در وبلاگ این برنامه شاهد این هستیم که افراد مختلف تجربه و نحوه کار خود را با این برنامه در اختیار عموم قرار می‌دهند.

اما یک چیزی مشخص است: اگر شما روزانه با حجم اطلاعات زیادی در اینترنت مواجه هستید شک نکنید که این برنامه برای شما ساخته شده است.

پی نوشت: در آینده یک مطلب در مورد نحوه کار خودم با این مطلب قرار خواهم داد.

Comments are closed.