آخرین قیمت‌های طلا، سکه، ارز و کالاهای اساسی بر روی گوشی شما با مثقال

این روزها به شدت در حال آماده کردن اولین برنامه موبایل بر روی بستر آندروید بودیم٬ برنامه ای که سرانجام امروز در مارکت بازار در دسترس عموم قرار گرفت. البته بخش عمده ای از این کار بر عهده دوست و همکار خوبم رضا معلمی بود که واقعا این کار را با کیفیتی بسیار بالا به سرانجام رسوند.
این اولین تجربه جدی ما در حوزه موبایل بود و امیدواریم تونسته باشیم تا حدی نیاز کاربران در این زمینه را برطرف کرده باشیم.

شروع این برنامه بهانه ای جدی شد تا روی محیط اسمارت فون ها کار کنیم٬ جایی که تفاوت های عمده ای با وب در آن مشاهده می شود.

در نسخه بعدی برنامه سعی داریم علاوه بر حل مشکلات گزارش شده تمرکز را روی بهبود محیط و رابط کاربری برنامه قرار بدیم تا کاربران در سریعترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نیاز خودشان دست پیدا کنند و از همه مهمتر از کار با برنامه لذت ببرند.

نظرات شما در این رابطه می تواند بسیار کمک کننده باشد٬ پس اگر از سیستم عامل آندروید استفاده می کنید لطفا نظرات خودتان را در رابطه با این برنامه برایمان ارسال کنید.

چرا رایگان؟

این سوالی بود که خیلی ها از ما پرسیدند خصوصا اینکه نمونه‌های مشابه که از کیفیت پایینی هم برخوردار بودند به رایگان در دسترس نبودند. اما چیزی که ما در  تیم همراه سازان بطور تیمی با آن اتفاق نظر داشتیم این بود که واقعا نمی توان همچین برنامه ای را به شکل غیر رایگان عرضه کرد!

بازخورد اولیه

این برنامه در آخرین ساعات روز جمعه ۹ دی ماه در مارکت بازار قرار گرفت و استقبال از اون به مراتب بیشتر از انتظار ما بود. جایی که در همین مدت کم حدود ۴۰۰ بازخورد از کاربران با امتیازی نزدیک به ۵ از ۵ دریافت کردیم و مثقال چند هزار بار از این مارکت بر روی گوشی ها نصب شد ( و ما واقعا کمی نگران سرورمون شدیم!‌ ).

در آینده

مثقال برای ما تنها شروعی برای ورود به عرصه موبایل در ایران بود٬ تصمیم دارم در نوشته ای دیگر قسمتی از برنامه های آینده رو در این زمینه بنویسم. خودم که واقعا هیجان زیادی دارم!

کاربران اپل

ما قصد داریم نسخه ای از این برنامه را برای سیستم عامل iOS نیز آماده کنیم.

جهت پیگیری آخرین اطلاعات و اخبار می توانید مارا در توییتر دنبال کرده و یا صفحه مارا در فیس بوک لایک کنید.